tel: 605 830 342, 609 795 777 | e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jesteśmy firmą transportowo-spedycyjną, która rozpoczęła swoją działalność w maju w 1996 roku. Wieloletnie doświadczenie, ugruntowana pozycja w branży TSL oraz profesjonalna obsługa, to atrybuty dające naszym klientom gwarancję rzetelności firmy, bezpieczeństwa powierzonych ładunków ,terminowości dostaw oraz najwyższej jakości wykonania każdego zlecenia.

Naszą działalność ukierunkowujemy przede wszystkim na obsługę transportu drogowego, międzynarodowego w różnych kierunkach Europy. Nasza oferta to najwyższej jakości usługi, nieustanie dostosowane do Państwa potrzeb. Od początku działalności na rynku transportowym oraz spedycyjnym zdobyliśmy zaufanie wielu klientów, a nasze stałę i nowe kontakty handlowe pozwalają nam wykonywać i organizować przewozy na terenie Polski oraz za granicą naszego kraju do państw takich jak :

  • Włochy
  • Szwecja
  • Litwa
  • Słowenia
  • Niemcy
  • Belgia
  • Holandia

Wykwalikowany personel wychodzi na przeciw potrzebom, zarówno międzynarodowych koncernów, jak i małych oraz średnich przedsiębiorstw.

Witamy na naszej stronie

Jesteśmy firmą transportowo-spedycyjną, która rozpoczęła swoją działalność w maju w 1996 roku.

Wieloletnie doświadczenie, ugruntowana pozycja w branży TSL oraz profesjonalna obsługa, to atrybuty dające naszym klientom gwarancję rzetelności firmy, bezpieczeństwa powierzonych ładunków ,terminowości dostaw oraz najwyższej jakości wykonania każdego zlecenia...

Dowiedz się więcej...

Oferta

Naszą działalność ukierunkowujemy przede wszystkim na obsługę transportu drogowego, międzynarodowego w różnych kierunkach Europy.

Nasza oferta to najwyższej jakości usługi, nieustanie dostosowane do Państwa potrzeb. Wieloletnie doświadczenie, ugruntowana pozycja w branży transportowo-spedycyjnej oraz profesjonalna obsługa to atrybuty dające naszym klientom gwarancję rzetelności firmy...

Dowiedz się więcej...